Kayseri Evden eve de paketleme

Ambalajlama; özellikle evden eve nakliyat için en can alıcı noktalardan biridir. İyi bir ambalaj ile karşılaşılabilecek olumsuz şartlarda zarar sıfıra indirgenebilir. Talas Nakliyat olarak biz ambalajlama konusunda uzman çalışanlarımız ile özenle çalışıyor, evden eve nakliyat’ta eşyalarınızı karton koli, karton fıçı, hava kabarcıklı naylonlar ve pat pat lama sistemiyle güven altına alıyoruz.

Talas evden eve nakliyat hizmeti alan müşterilerimizin eşyaları bizim için çok önemlidir.

mutfak-paketlemeMutfak

Firmamız mutlak bölümünde bulunan bütün eşyaları paketler kırılacak eşya başta olamak üzere bütün ev itinalı şekilde paketlenir ve taşınır. mutfak’da bulunan bardaklar özel ambalaj kağıtları ile sarılır, paketlenir ve etiketi vurularak taşınmaya hazır hale gelir.

 

yatakpaketlemeYatak Odası

Yatak odası kısmı en hassas bölümdür bizim için. yatak odası mobilya kısmı önce marangozu muz tarafından sökülerek paketlenir,daha sonra yataklarınız önce jelatin ile sarılır daha sonra köpüğe sarılır. Yatak odası paketleme işi  çok hassa olmalıdır. Yatak odası dolabı sürgülü kapak olduğu için profesyonel kişi tarafından yapılmalıdır.

 Talas evden eve nakliyat hizmetleri

Oturma Odası

Oturma odanız yada salon eşyalarınız için Talas nakliyat özel ambalaj ve taşıma malzemeleri sunar. koltuklar öncelikle köpük ve streçh şeklindir sarılır ve paketlenir,masa ve sandalyeler muhtelif ine göre ambalajlanır,tv ve diğer elektronik eşyalar için firmamız tarafından yerleştirme kalıpları bulunmaktadır.

 

odaYemek Odası

konsol ve gümüşlük gibi hacimli eşyalar sökülür,içindeki cam ve özel eşyalar sarılır. yemek odası hassas bir işçilik ile ambalajlanarak yeni evinize taşınır bunun için ;

Bahçe genelde villa tarzı taşıma işlemlerinde firmamız, bahçe mobilyası ile karşılaşmaktadır. sökülme işlemleri zor olan bahçe çardakları vs için firmamız ayrı araç göndermektedir.

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmeti eşyaları rastgele taşıma değildir.Kayseri Evden eve nakliyat denildiğinde akla gelen en önemli unsur ise eşyaların paketlenmesi dir. Ev eşyası sahibi bu hizmetteki beklentisi önemlidir.Oturduğu ev kira olabilir zamanı gelir taşınması gerekmektedir.Tayini çıkmış olabilir yeni ev almış olabilir. Tabii taşıma o kişi için tam bir eziyettir.Tekrar ev taşınacak emlak parası elektrik su doğal gaz ev telefonu kapatma açtırma gibi sıkıntılar yüz gösterecek.Bu durumlardan kurtuldu.Fakat gelelim en can alıcı hususa;eşyaları toplama hazırlama ve taşınacak duruma getirme.Şimdi sıra bir Kayseri evden eve nakliyat firması ile anlaşmaya geldi. Yukarıda saydığımız parasal sıkıntıları anlatmıştık.Bir nebze de olsa atlattık.Sıra geldi Evden eve nakliyat fiyatları hakkında bilgi almaya. Aldınız önünüze İnternet’te o site senin bu site benim o numarayı ara bu numarayı ara ve nakliye fiyatları hakkında bilgi aldınız. Aldığınız evden eve nakliyat fiyatları kafanızı karıştırdı.Nedeni ise yapılan hizmet bedelidir.Evden eve nakliyat fiyatlarını etkileyen hususlar eşyaların yoğunluğu katların yüksek alçak olması mesafe eleman sayısı eşyaların toplu olup olmadığı nakliye fiyatlarını etkileyen unsurlardır. O yüzden de bizden fiyat almadan geçmeyin.

Günümüzde ev taşımak ve bu hizmeti verecek güvenilir, profesyonel bir firma bulmak oldukça zordur. Buradan yola çıkarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeyi hedef alan evden eve nakliyat yönetici ve çalışanları yaklaşık 12 yıldır değişmeyen kadro ve müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışıyla bayrağımızı yukarılara taşımaya devam etmektedir. Yönetici kadromuzda bulunan personellerimiz tam bir disiplin ve ciddiyet içerisinde en ufak ihmale ve başıboşluğa meydan vermeden bugünkü başarımızın temellerini atmıştır. Biliyoruz ki evden eve nakliyat sektöründe gerek hizmeti gerçekleştirme gerekse de personel açısından en önemli şey güvenilirliktir. Evden eve nakliyat olarak güven, kalite, dürüstlüğümüzden asla ödün vermeyeceğiz. Bizlerin 12 yıldır bu sektörde büyümemizde siz değerli müşterilerimizin firmamıza olan güveninin getirdiğini unutmuyoruz. Evden eve nakliyat olarak bütün müşterilerimize şükran ve saygılarımızı sunuyoruz.

Asansörlü Taşıma

Gün geçtikçe evden eve nakliyat hizmeti de teknolojinin nimetlerinden nasibini almaktadır.Yüksek katlara eşya taşımak.Nakliyat firmaları olarak bu konuyu da aştık. Bina içine girmeden evin dışından kurulan evden eve nakliyat asansörü kullanmaktır.Asansörlü evden eve nakliyat ambalajlanan eşyaları hiç bir yere temas ettirmeden evden arabaya arabadan eve taşımaktır.Yüksek katlı binalar ulaşmak asansörlü evden eve işleminde hiç sorun olmuyor hem iş hızlı bitiyor hemde zararsız…

Nakliyat Firmaları

Evden eve nakliyat fiyatı belirleye bilmenin en kolay yolu eşyaları yerinde görmektir.Biz evden eve nakliyat firması olarak bir elemanımızı sadece eşyaları yerinde görmesi için yetkilendirdik.Tam manasıyla evden eve nakliyat hizmeti şu şekilde yapılır;Sadece evden eve nakliyat firmaları olarak Evinize geldiğimizde bütün toparlanacak eşyaları toparlayıp sökülecek beyaz eşyaları mobilyaları söküp ambalajlanmasını sağlıyoruz ve diğer evinize de nasıl olmasını istiyorsanız o şekilde kuruyoruz.