HIZLI İLETİŞİM

0 532 247 71 00

talas evden eve nakliyat

Evden eve de paketleme

Ambalajlama; özellikle evden eve nakliyat için en can alıcı noktalardan biridir. İyi bir ambalaj ile karşılaşılabilecek olumsuz şartlarda zarar sıfıra indirgenebilir. Talas Nakliyat olarak biz ambalajlama konusunda uzman çalışanlarımız ile özenle çalışıyor, evden eve nakliyat’ta eşyalarınızı karton koli, karton fıçı, hava kabarcıklı naylonlar ve pat pat lama sistemiyle güven altına alıyoruz.

Talas evden eve nakliyat hizmeti alan müşterilerimizin eşyaları bizim için çok önemlidir.

mutfak-paketlemeMutfak

Firmamız mutlak bölümünde bulunan bütün eşyaları paketler kırılacak eşya başta olamak üzere bütün ev itinalı şekilde paketlenir ve taşınır. mutfak’da bulunan bardaklar özel ambalaj kağıtları ile sarılır, paketlenir ve etiketi vurularak taşınmaya hazır hale gelir.

 

yatakpaketlemeYatak Odası

Yatak odası kısmı en hassas bölümdür bizim için. yatak odası mobilya kısmı önce marangozu muz tarafından sökülerek paketlenir,daha sonra yataklarınız önce jelatin ile sarılır daha sonra köpüğe sarılır. Yatak odası paketleme işi  çok hassa olmalıdır. Yatak odası dolabı sürgülü kapak olduğu için profesyonel kişi tarafından yapılmalıdır.

 Talas evden eve nakliyat hizmetleri

Oturma Odası

Oturma odanız yada salon eşyalarınız için Talas nakliyat özel ambalaj ve taşıma malzemeleri sunar. koltuklar öncelikle köpük ve streçh şeklindir sarılır ve paketlenir,masa ve sandalyeler muhtelif ine göre ambalajlanır,tv ve diğer elektronik eşyalar için firmamız tarafından yerleştirme kalıpları bulunmaktadır.

 

odaYemek Odası

konsol ve gümüşlük gibi hacimli eşyalar sökülür,içindeki cam ve özel eşyalar sarılır. yemek odası hassas bir işçilik ile ambalajlanarak yeni evinize taşınır bunun için ;

Bahçe genelde villa tarzı taşıma işlemlerinde firmamız, bahçe mobilyası ile karşılaşmaktadır. sökülme işlemleri zor olan bahçe çardakları vs için firmamız ayrı araç göndermektedir.